PREDAJŇA NA Šustekova 20, Bratislava-Petržalka

SNT Odvápňovaci prostriedok 1l

Značka: SONETT
4,59 € / ks 4,59 € / 1 l
Skladom
Odstraňovač vodného kameňa

Detailné informácie

Podrobný popis

• Odstraňuje definované usadeniny vodného KAMENA na armatúre, dlaždice, umývadlá, toalety • Na odstraňovanie vodného KAMENA z umývačiek riadu, práčky, kávovaru a rýchlovarnej kanvice • Bez parfumácie ref éterických olejov • 100% biologicky odbúravateľný • K dispozícii: 1 liter

Dodatočné parametre

Kategória: Drogéria
Hmotnosť: 1 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 1.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: „Kyselina citrónová 15-30% Rastlinný alkohol (etanol) 5–15% Voda, vírená až do 100% “
Príprava: Odstraňovač vodného kameňa je možné efektívne použiť všade tam, kde dochádza k silnému vápenateniu, na armatúrach, dlaždiciach, toaletách, kastróloch, kávovaroch, práčkach atď. Používajte neriedené: Pri armatúrach, obkladačkách, toaletách - tam, kde sa odstraňovač vodného kameňa nedá zahriať - nechajte pôsobiť niekoľko minút, v závislosti od vrstvy vápna, potom dôkladne opláchnite čistou vodou. Použitie zriedené: V hrncoch a na strojové odvápnenie - kde je možné kyselinu zahriať, a preto je účinnejšia. Kanvica: zohrejte približne 100 ml na 0,5 litra vody na približne 60 ° C, nechajte pôsobiť 20 až 30 minút a dobre opláchnite. Kávovar: do zásobníka na vodu v kávovare pridajte 200 ml odvápňovacieho prostriedku a 800 ml vody. Corresp. Odvápnite podľa pokynov na použitie zariadenia. Následný beh s čistou vodou je úplne nevyhnutný - kým nie je voda čistá. 4,5 kg práčka: Vložte 1 liter odstraňovača vodného kameňa do cyklu 60 ° C hlavného prania bez bielizne. Spustite prací cyklus a vyčistite filter na vlákna. Umývačka riadu: Pridajte 1 liter odvápňovacieho prostriedku do hlavného umývacieho cyklu najdlhšieho umývacieho cyklu (po predumytí!) - s riadom alebo bez riadu. Nechajte program bežať až do konca.
Bezpečnostné pokyny: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si nádobu alebo štítok. Držte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre / sluchu. Ak príde do kontaktu s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, vyberte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými predpismi.
Nebezpečné látky: nebezpečný pre zdravie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie