PREDAJŇA NA Šustekova 20, Bratislava-Petržalka

Breza previsnutá (betula pendula)

 

Účinne napomáha pri:


chorobách obličiek a močových ciest, reumatizme. Vylučuje nežiaduce soli z tela von.
Pôsobí dobre pri dne, reumatizme, artróze, rôznych typoch kostných nárastku. Znižuje opuchy spôsobené dysfunkciou obličiek. Napomáha pri vylučovaní močového piesku a kamienkov.
Tinktúra z púčikov - gemmoterapie pôsobí pri osteoporóze, zápaloch kostí, podporuje funkciu obličiek, odstraňuje bielkovinu z moču. Podporuje funkcie pankreasu a pečene. Pôsobí na celkovú očistu organizmu.

Zbieraná časť:list, pupene, miazga

 

Všeobecný popis:

Breza je štíhly strom s bielou kôrou, s trojhranné vencovitými listami, rapíkatými a dvakrát pílovitými. Plodom sú nažky.


Používaná časť:
List, púčik, miazga


Spôsob použitia:

List sa používa vo forme bylinkového čaju, najlepšie v zmesi s ďalšími bylinami. Z púčikov sa vyrába tinktúra - gemmoterapia. Z miazgy sa vyrába nápoj.


Nájdete vo výrobku: bylinný čaj Artróza, bylinný čaj Kĺby, bylinný čaj Obličky muži, bylinný čaj Obličky ženy, bylinný čaj Močový mechúr, bylinný čaj Opuchy, bylinný čaj Prostatin, tinktúra z púčikov rastlín Breza, zmes z púčikov rastlín Čistiace, zmes z púčikov rastlín hypertonikov, zmes z púčikov rastlín Pečeňový detox, zmes z púčikov rastlín Kĺby, čajový koncentrát Kĺby a chrbtica

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie