PREDAJŇA Na Šustekova 20, Bratislava-Petržalka

Breza previsnutá (betula pendula)

 

Účinne napomáha pri:


chorobách obličiek a močových ciest, reumatizme. Vylučuje nežiaduce soli z tela von.
Pôsobí dobre pri dne, reumatizme, artróze, rôznych typoch kostných nárastku. Znižuje opuchy spôsobené dysfunkciou obličiek. Napomáha pri vylučovaní močového piesku a kamienkov.
Tinktúra z púčikov - gemmoterapie pôsobí pri osteoporóze, zápaloch kostí, podporuje funkciu obličiek, odstraňuje bielkovinu z moču. Podporuje funkcie pankreasu a pečene. Pôsobí na celkovú očistu organizmu.

Zbieraná časť:list, pupene, miazga

 

Všeobecný popis:

Breza je štíhly strom s bielou kôrou, s trojhranné vencovitými listami, rapíkatými a dvakrát pílovitými. Plodom sú nažky.


Používaná časť:
List, púčik, miazga


Spôsob použitia:

List sa používa vo forme bylinkového čaju, najlepšie v zmesi s ďalšími bylinami. Z púčikov sa vyrába tinktúra - gemmoterapia. Z miazgy sa vyrába nápoj.


Nájdete vo výrobku: bylinný čaj Artróza, bylinný čaj Kĺby, bylinný čaj Obličky muži, bylinný čaj Obličky ženy, bylinný čaj Močový mechúr, bylinný čaj Opuchy, bylinný čaj Prostatin, tinktúra z púčikov rastlín Breza, zmes z púčikov rastlín Čistiace, zmes z púčikov rastlín hypertonikov, zmes z púčikov rastlín Pečeňový detox, zmes z púčikov rastlín Kĺby, čajový koncentrát Kĺby a chrbtica

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz