PREDAJŇA NA Šustekova 20, Bratislava-Petržalka

SNT Dezinfekčná náplň 1l (bio)

Značka: SONETT
12,90 € / ks 12,90 € / 1 l
Skladom
Dezinfekcia - náhradná náplň 1l

Detailné informácie

Podrobný popis

Čisto bylinné zložky charakterizujú tento povrchový dezinfekčný prostriedok, ktorý predstavuje skutočnú alternatívu k známemu prostriedku vyrobenému zo syntetických účinných Latok so špeciálnymi účinkami a účinkami vedúceho účastníka vedúceho k problematike vedeného alkoholu, ktorý používa na dezinfekciu už celé storočie a dodnes nikdy nie je názov požadovaného mikroorganizmu rezistentného alkoholu.
 
Na dezinfekciu pracovných plôch a prístrojov v kuchyni, pri výrobe potravín, v sanitárnych zariadeniach, v prevádzkach atď. • Testovaná účinnosť proti všetkým obaleným vírusom, chrípkovým vírusom, H1N1, H5N1, herpesu, HIV, norovírusom, baktériám MRSA a ESBL a tiež proti ich hubám, kvasinkám a baktériám.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie
Hmotnosť: 1 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 1.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: "Účinná látka: rastlinný alkohol (etanol) 70% obj. (623,7 g / kg) Prírodné šalviový olej, z contr. biol. Kultivácia <1% Prírodné esenciálny levanduľový olej, z contr. biol. Kultivácia <1% Voda na 100% “
Príprava: Dezinfikuje všetky povrchy odolné voči alkoholu, pracovné povrchy a zariadenia v sanitárnej oblasti, veľkej kuchyni a spracovaní potravín. Roztok pripravený na použitie, ktorý možno použiť striekaním alebo stieraním. Výrobok schne bez zanechania zvyškov. Čisté predmety a povrchy úplne navlhčite metódou striekania / stierania. Pri elektrických zariadeniach buďte opatrní: mali by byť vypnuté. Aplikačné množstvo: 50 ml / m2 pre maximálnu aplikačnú plochu 2 m2. Bezpečne používajte povrchovú dezinfekciu Sonett. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.
Bezpečnostné pokyny: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si nádobu alebo štítok. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných typov zdrojov vznietenia. Nefajčiť. Ak príde do kontaktu s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, vyberte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / pomoc. Zneškodnite obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými predpismi.
Nebezpečné látky: Horľavý, nebezpečný pre zdravie, Ethanol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie