Čistič skla LEVANDUĽA 0,5l SONETT

Kód: 154547
VEGAN
Značka: SONETT
4,19 € / ks 8,38 € / 1 l
Skladom
Čistič skla

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistí všetky malé sklenené povrchy, ako sú zrkadlá, sklá automobilov a pulty, bez toho, aby zanechali šmuhy. Čistí povrchy z nehrdzavejúcej ocele a plastov a odstraňuje odtlačok prstov na kovových povrchoch. Na čistenie okienka používajte univerzálny čistič a pracujte s hubkou a stierkou. Povrch, ktorý sa má dobre meniť, navlhčiť rozprašovače a podrobiť ho utrite handričkou z mikrovlákna. Hrubé nečistoty odstráňte vopred.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpelňa, WC
Hmotnosť: 0.557 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 0.5
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: "Rastlinný alkohol (etanol) 15 - 30%Cukorová povrchovo aktívna látka a síran kokosového mastného alkoholu <1%Prírodné éterické oleje z levandule a citrónovej trávy, z contr. biologický. Kultivácia <1%Voda, vírená až do 100% “
Príprava: Čistí všetky malé sklenené povrchy, ako sú zrkadlá, okná automobilov a pulty, bez zanechávania šmúh. Čistí povrchy z nehrdzavejúcej ocele a plastov a odstraňuje odtlačky prstov na kovových povrchoch. Na čistenie okien používajte univerzálny čistič a pracujte s hubkou a stierkou. Povrch, ktorý sa má čistiť, dobre navlhčite rozprašovačom a dôkladne ho utrite handričkou z mikrovlákna. Hrubú špinu prosím odstráňte vopred.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz