Dezinfekčný rozprašovač 0,5l SONETT

Kód: 154552
VEGAN
Značka: SONETT
8,39 € / ks 16,78 € / 1 l
Skladom
Dezinfekcia v rozprašovači 

Detailné informácie

Podrobný popis


Čisto bylinné zložky charakterizujú tento povrchový dezinfekčný prostriedok, ktorý je skutočnou alternatívou k známemu prostriedku vyrobenému zo syntetických účinných látok so špeciálnymi účinkami a účinkami vedúceho účastníka vedúceho problematiky vedimi Alkohol sa používa na dezinfekciu už celé storočie a dodnes nie sú známe žiadne mikroorganizmy rezistentné na alkohol.
Na dezinfekciu pracovných plôch a prístrojov v kuchyni, pri výrobe potravín, v sanitárnych zariadeniach, v prevádzkach atď. • Testovaná účinnosť proti všetkým obaleným vírusom, chrípkovým vírusom, H1N1, H5N1, herpesu, HIV, norovírusom, baktériám MRSA a ESBL a tiež proti ich hubám, kvasinkám a baktériám.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpelňa, WC
Hmotnosť: 0.557 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 0.5
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: "Účinná látka: rastlinný alkohol (etanol) 70% obj. (623,7 g / kg)Prírodné šalviový olej, z contr. biol. Kultivácia <1%Prírodné esenciálny levanduľový olej, z contr. biol. Kultivácia <1%Voda na 100% “
Príprava: Dezinfikuje všetky povrchy odolné voči alkoholu, pracovné povrchy a zariadenia v sanitárnej oblasti, veľkej kuchyni a spracovaní potravín. Roztok pripravený na použitie, ktorý možno použiť striekaním alebo stieraním. Výrobok schne bez zanechania zvyškov. Čisté predmety a povrchy úplne navlhčite metódou striekania / stierania. Pri elektrických zariadeniach buďte opatrní: mali by byť vypnuté. Aplikačné množstvo: 50 ml / m2 pre maximálnu aplikačnú plochu 2 m2. Bezpečne používajte povrchovú dezinfekciu Sonett. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o produkte.
Bezpečnostné pokyny: Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si nádobu alebo štítok. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných typov zdrojov vznietenia. Nefajčiť. Ak príde do kontaktu s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, vyberte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / pomoc. Zneškodnite obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými predpismi.
Nebezpečné látky: Horľavý, nebezpečný pre zdravie, Ethanol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz