IMUNOTIKUM 60 cps MASTICHA TERAPIA

Kód: 37320
29,90 € / ks 0,60 € / 1 ks
Skladom

Komplex medicinálnych húb a rastlinných výťažkov na podporu imunitného systému

Podporte svoju imunitu prírodnou cestou.  IMUNOTIKUM obsahuje prírodné výťažky najvyššej kvality. Zloženie je obohatené o lipozomálny vitamín C, vitamín D3 a zinok. Bez umelých prísad a konzervačných látok je tento produkt ideálny pre tých, ktorí chcú posilniť svoju imunitu a zlepšiť svoje zdravie prírodnou cestou.

Detailné informácie

Podrobný popis

IMUNOTIKUM. Čím je výnimočné?

Jeho jedinečnosť spočíva v obsahu prírodných zložiek s imunomodulačným účinkom. To znamená, že v prípade oslabeného imunitného systému podporia jeho aktivitu a zároveň dokážu zabrániť jeho prehnanej reakcii, ktorá môže byť tiež príčinou ťažkého priebehu ochorenia. 

Inšpirované tradičnou čínskou medicínou

Imunotikum obsahuje výťažky troch medicinálnych húb, ktoré sú v tradičnej čínskej medicíne známe svojimi priaznivými účinkami na imunitný systém.

Sila lipozomálnych vitamínov

Imunotikum obsahuje vitamín C v lipozomálnej forme, ktorá oproti bežne dostupným formám vitamínov výrazne zvyšuje jeho vstrebateľnosť a využiteľnosť a urýchľuje nástup jeho priaznivých účinkov.

Kedy užívať?

Na posilnenie obranyschopnosti organizmu (v rámci prevencie alebo v čase zvýšeného výskytu vírusových a bakteriálnych infekcií).

Ako to funguje?

V každej kapsule sa nachádza komplex unikátnych zložiek pripravených podporiť vašu imunitu rýchlo, účinne a bez vedľajších účinkov: 

 • Reishi (extrakt, až 30% obsah polysacharidov)
 • Shiitake (extrakt, až 30% obsah polysacharidov)
 • Agaricus (extrakt, až 30% obsah polysacharidov)
 • Kurkuma (patentovaný extrakt C3 Reduct® + C3 Complex® až s 95% obsahom kurkuminoidov)
 • Kvercetín (Quercetin Phytosome® – až 20x vyššia vstrebateľnosť oproti bežne dostupným formám)
 • Bromelaín (1200GDU/g) (enzým z ananásu)
 • Čierna rasca (extrakt zo semien)
 • Lipozomálny vitamín C
 • Vitamín D
 • Zinok (pikolinát)
 • Piperín (patentovaný extrakt z čierneho korenia – Bioperine®)

 

Všetky tieto zložky navzájom spolupracujú a vo svojich účinkoch sa dopĺňajú.

 

Účinky jednotlivých zložiek

Reishi extrakt (Leskokôrka lesklá) Ganoderma lucidum

Reishi, známa ako “huba nesmrteľnosti”, obsahuje polysacharidy a triterpenoidy, ktoré pomáhajú zvyšovať počet bielych krviniek a podporujú ich funkciu. Antioxidanty zase chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Agaricus extrakt (Šampiňón mandľový) Agaricus blazei

Huba agaricus obsahuje beta-glukány, ktoré pomáhajú stimulovať imunitný systém a zvyšovať produkciu protilátok. Tento extrakt tiež obsahuje polysacharidy, ktoré podporujú zdravie tráviaceho systému a srdca.

Shiitake extrakt (Húževnatec jedlý) Lentinula edodes

Huba shiitake obsahuje lentinan, polysacharid, ktorý sa ukázal ako schopný stimulovať imunitný systém a bojovať proti infekciám. 

Vitamín D3

Vitamín D3 hrá dôležitú úlohu v podpore imunitného systému tým, že zvyšuje produkciu antimikrobiálnych proteínov, ktoré pomáhajú bojovať proti infekciám. Zároveň zlepšuje funkciu bielych krviniek, ktoré sú kľúčové pre imunitnú obranu.

Zinok

Zinok je dôležitým minerálom pre imunitný systém, pretože podporuje tvorbu a funkciu bielych krviniek, ktoré bojujú proti infekciám. Pomáha znížiť množenie vírusov a baktérií v tele. Okrem toho podporuje zdravie kože a slizníc, ktoré predstavujú prvú líniu obrany proti patogénom.

Lipozomálny vitamín C

Lipozomálny vitamín C je obzvlášť účinný pri podpore imunity. Oproti bežným formám vitamínu C má niekoľko výhod. Lipozomálna technológia zvyšuje jeho biologickú dostupnosť a efektivitu. Lipozómy pomáhajú transportovať vitamín C do buniek a tkanív, kde je potrebný, a umožňujú mu byť lepšie vstrebávaný do organizmu. Taktiež je lipozomálny vitamín C lepšie tolerovaný u ľudí, ktorí majú citlivosť na kyselinu askorbovú.

Kurkuma extrakt s 95% obsahom kurkuminoidov

Do Imunotika sme použili ten najkvalitnejší extrakt z kurkumy, ktorý je v súčasnosti dostupný na trhu. Obsahuje kombináciu patentovaných extraktov Curcumin C3 Reduct® a Curcumin C3 complex® so širokým obsahom viacerých druhov kurkuminoidov (curcumin, tetrahydrocurcumin, demethoxycurcumin, bisdemethoxycurcumin). Extrakt z kurkumy má množstvo pozitívnych účinkov na naše zdravie. Pomáha udržiavať zdravie pľúc a horných dýchacích ciest, podporuje dobrú chuť do jedla a pomáha v prípadoch straty chuti do jedla. Taktiež podporuje zdravie pečene, zlepšuje produkciu a kvalitu krvi a zlepšuje funkciu srdca a obehového systému. Extrakt z kurkumy pomáha kontrolovať zápalové reakcie v tele a prispieva k správnej funkcií nervového systému. Navyše udržiava správnu činnosť imunitného systému a zvyšuje odolnosť organizmu voči alergiám.

Quercetín

Imunotikum obsahuje patentovanú formu quercetínu Quercefit®. Vďaka špeciálnej technológii Phytosome® technology má oveľa vyššiu vstrebateľnosť a využitelnosť ako bežne dostupné formy quercetínu. 

Bromelaín 

Bromelaín je skupina proteolytických enzýmov získaná z ananásu.

Piperín

Patentovaný extrakt z čierneho korenia s 95% obsahom piperínu. Zvyšuje vstrebateľnosť a účinok ostatných zložiek. Zároveň podporuje imunitu a zdravie dýchacích ciest. Má antiparazitné a antimikrobiálne účinky.

Čierna rasca

Extrakt zo semien rastliny černušky siatej. Výskumy poukazujú na široké spektrum blahodarných účinkov, medzi ktoré patrí schopnosť regulovať hladinu cukru v krvi.

 

Dávkovanie produktu IMUNOTIKUM:

Dávkovanie dospelí:

PREVENCIA:  2 kapsuly denne s jedlom.

POČAS CHOROBY:  2 kapsuly 3x denne (max po dobu 10 dní, potom prejsť späť na 2 kapsuly denne).

 

Dávkovanie deti:

Vek Prevencia Počas choroby
6 – 10 1 kapsula OBDEŇ 1 kapsula DENNE
11 – 15 1 kapsula DENNE 2 kapsuly DENNE
16 a staršie 2 kapsuly DENNE 2 kapsuly 3x denne

 

 

Nežiaduce účinky

Nežiaduce účinky nie sú známe.

 

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné ženy a deti do 6 rokov. Nevhodné pre ľudí s ochorením obličiek. Užívajte s 2-hodinovým odstupom od liekov predpísaných lekárom. IMUNOTIKUM prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Neužívajte v prípade alergie na jednu zo zložiek prípravku.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz