PROBIO+ probiotiká + betaglukány 60 kps ORIN

Kód: 39793
BEZ LEPKU BEZ MLIEKA
Značka: ORIN
15,90 € / ks 0,27 € / 1 ks
Skladom

Predstavujeme vám nové vylepšené probiotiká ORIN PROBIO+, ktoré sme navyše vylepšili o Betaglukán. Tieto probiotiká predstavujú kombináciu dvoch patentovaných druhov prebiotických  vláknin. Prvou je Fibruline® z koreňa Čakanky obyčajnej. Táto vláknina nie je trávená tenkým črevom, preto sa dostáva priamo do hrubého čreva neporušená. Pomáha pri problémoch s trávením a zápchou. Druhou vlákninou je Lynside® s obsahom betaglukánu, ktorá stimuluje rast a množenie laktobacilov a iných prospešných črevných baktérií. Na rozdiel od iných prebiotických vláknin, ktoré sa vstrebávajú rýchlo a nedostanú sa ďalej,  Lynside®, prechádza celým tráviacim traktom postupne. Zamedzuje produkcii plynov a pomáha pri problémoch s plynatosťou. V jednej dennej dávke sa o vaše črevá postará až 10 probiotických kmeňov a až 20 miliárd KTJ. Ide o patentované probiotické kmene typov Bifidobacterium, Lactobacillus a Streptococcus Thermophilus, s výsledkami overenými 14 týždňov trvajúcou, dvojito zaslepenou štúdiou. Probiotiká sú určené na podporu imunity a trávenia. Špeciálne ľuďom, ktorí trpia alergiami súvisiacimi s antibiotikami, sennou nádchou či astmou. Taktiež sú vhodné pre ženy, ktoré trápia kvasinkové infekcie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

V čom je ORIN PROBIO + & BETAGLUKÁN  unikátne?

=

Overené výsledky do 14 týždňov

Obohatené o 10 probiotických kmeňov

=

Používame osvedčené bakteriálne kmene

Probiotiká sme obohatili aj o dve patentované prebiotické vlákniny

=

ORIN PROBIO & BETAGLUKÁN + je registrované na Úrade verejného zdravotníctva

Vyrábame ich na Slovensku

Sú vyrobené a balené priamo u nás na Slovensku. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, umelé farbivá ani geneticky modifikované mikroorganizmy.

Množstvo účinných látok 1 kapsula 2 kapsuly *RVH%
Probiotiká 10 kmeňov 10 mld KTJ** 20 mld KTJ**
Lynside® – prebiotická vláknin z kvasiniek 250 mg 500 mg
z toho Betaglukán 62,5 mg 125 mg
Prebiotická vláknina Fibruline® 135 mg 270 mg

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty
*KTJ – Kolóniu tvoriace jednotky

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

 

Hmotnosť 0.1 kg
Zloženie

Lynside® – prebiotická vláknina z kvasiniek(Saccharomyces cerevisiae) s obsahom 1-3/1-6 Betaglukánu, prebiotická vláknina Fibruline® – z Čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, probiotické kmene (Bifidobacterium longum CCFM1029, Lactobacillus reuteri CCFM1040, Lactobacillus reuteri CCFM1072, Lactobacillus casei CCFM1073, Bifidobacterium longum CCFM760, Lactobacillus casei CCFM1059, Streptococcus thermophilus ST218, Bifidobacterium infantis CCFM689, Bifidobacterium lactis BL03, Lactobacillus rhamnosus LR663), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Skladovanie

Skladujte v uzatvorenej liekovke, v chladničke, pri teplote do 4°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka dosplého

1 – 2 kapsuly denne spolu s jedlom. V prípade užívania antibiotík, užívajte 2-3 hodiny po užití antibiotík.

Odporúčaná denná dávka dieťaťa

1 kapsula denne spolu s jedlom. V prípade užívania antibiotík, užívajte 2-3 hodiny po užití antibiotík.

Výrobca

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen, http://www.mojkolagen.sk, info@mojkolagen.sk

Upozornenie

Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz