WOMEN BALANCE pre hormonálnu rovnováhu počas menopauzy 60kps ORIN

Kód: 39790
BEZ LEPKU BEZ MLIEKA
Značka: ORIN
18,90 € / ks 0,32 € / 1 ks
Skladom

Women balance začína pracovať už za 20-30 minút po užití. Je vhodný pre ženy v období menopauzy, či ženy, ktoré majú rozhodenú hormonálnu rovnováhu. Rýchlo účinkujúce extrakty obsiahnuté vo women balance zvyšujú hladinu estrogénu, čím zvyšujú energiu a prinášajú Vám skvelú náladu hneď na začiatok dňa. Rovnako pomáha pri potláčaní návalov tepla, bolestiach hlavy, nafukovaní, redukuje zmeny nálad či stres. Po 30 dňoch užívania štartuje pomoc aj pri problémoch s váhou. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Vhodné pre ženy v období menopauzy, ktoré pociťujú:

- návaly tepla

- zmeny nálad

- suchosť kože

- stres

- problémy s pamäťou

- problémy s váhou

 

Menopauza je bránou do novej fázy nášho života. Práve v tomto období máme jedinečnú možnosť pozmeniť vzťah k nášmu telu a začať ho o niečo viac rozmaznávať. V období, kedy dochádza k útlmu činnosti pohlavných orgánov, sa v ženskom tele deje veľa zmien. Príčinou všetkých zmien je nízka hladina estrogénov. Kvôli tomu sú cievy nechránené, môže sa zvýšiť krvný tlak, cholesterol a pridružujú sa aj ďalšie problémy. Vďaka unikátnej kombinácii silných extraktov v produkte WOMEN BALANCE, ktoré sa navzájom podporujú a dopĺňajú, na sebe môžete pozorovať želané výsledky. Pri vynechaní akejkoľvek zložky by došlo k výraznému oslabeniu alebo k úplnému vymiznutiu výsledného efektu.

 

Extrakt z Angeliky čínskej

Angelika čínska je bylinkou žien. Často je označovaná aj ako ženský ženšeň. Jej účinky sú pri dlhodobom používaní veľmi silné. Pomáha pri mnohých ženských a gynekologických problémoch. Najčastejšie sa využíva pri nepríjemných príznakoch menopauzy, pri vaginálnych infekciách, pri únave či problémoch s lymfatickým systémom. Bylinkári ho najčastejšie predpisujú ženám, ktoré potrebujú lepšie vyživiť ich krv.

 

Extrakt z Ďateliny lúčnej

Tento extrakt je neoddeliteľnou súčasťou produktu WOMEN BALANCE. Je to najmä vďaka jeho vysokému obsahu prírodných fytoestrogénov – látok, podobných ženským hormónom. Jeho hlavnou úlohou je pomáhať ženám riešiť návaly tepla, potenie či podráždenosť, vďaka čomu si môže žena udržať pokojné obdobie aj počas menopauzy.

 

Extrakt zo Senovky gréckej

Senovka grécka je najznámejšia pre svoje účinky na hormonálnu sústavu. Podobne ako Ďatelina lúčna, obsahuje látky podobné estrogénu – fytoestrogény. Tie je vhodné dopĺňať počas menopauzy, pretože dokážu vyrovnávať pokles tvorby estrogénu v tele. Vďaka tomu  by ste mohli potlačiť návaly tepla, nočné potenie či bolesť v prsiach.

 

Extrakt z Ploštičníka strapcovitého

Aj Ploštičník strapcovitý obsahuje fytoestrogény, ktoré sa prirodzene vyskytujú v liečivých rastlinách. V našom tele sa fytoestrogény správajú ako hormóny, preto sú vynikajúcim pomocníkom pre ženy, ktoré majú zníženú produkciu hormónov. Užívať by ho mali preto ženy v období prechodu. Do vysokej miery totiž môžu zastúpiť chýbajúci estrogén v tele, ktorý pomáha počas menopauzy zmierniť zmeny nálad, návaly tepla, nadmerné potenie či podráždenosť.

 

Extrakt z Vitexu jahňacieho

Vitex jahňací sa používa na všetky ženské problémy, čo potvrdzujú i viaceré klinické štúdie. Používa sa pri problémoch s hormonálnou nerovnováhou, pri fyzickej a duševnej nepohode, ale aj pri problémoch so spánkom, váhou či bolesťami hlavy. Nápomocný môže byť aj pri podpore kognitívnych funkcií, vďaka ktorým dokážeme myslieť a spoznávať okolitý svet, učiť sa, pamätať si a vyjadrovať sa prostredníctvom jazyka.

 

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH%
Extrakt z Angeliky čínskej 150 mg
Extrakt z Ďateliny lúčnej 150 mg
Extrakt z Senovky gréckej 100 mg
Extrakt z Ploštičníka strapcovitého 20 mg
Extrakt z Vitexu jahňacieho 10 mg

%RVH* – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

 

Hmotnosť 0.3 kg
Odporúčaná denná dávka dospelého

1x denne 1 kapsula, užívať 3 týždne, následne týždeň prestávka.

Zložky

Extrakt z podzemku Angeliky čínskej (Angelica sinensis), extrakt z kvetov Ďateliny lúčnej (Trifolium pratense), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt z pakoreňa Ploštičníka strapcovitého (Actaea racemosa), extrakt zo stonky Vitexu jahňacieho (Agnus Castus). Pôvod základnej zložky: EÚ

Upozornenie

Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užitím výrobku sa poraďte so svojim lekárom. Balenie uchovávajte uzatvorené, mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený na vnútorné použitie. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenom balení, v suchu, pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravie
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz