Odvápňovač 1l SONETT

Kód: 154538
VEGAN
Značka: SONETT
4,59 € / ks 4,59 € / 1 l
Skladom
Odstraňovač vodného kameňa

Detailné informácie

Podrobný popis

• Odstraňuje definované usadeniny vodného KAMENA na armatúre, dlaždice, umývadlá, toalety • Na odstraňovanie vodného KAMENA z umývačiek riadu, práčky, kávovaru a rýchlovarnej kanvice • Bez parfumácie ref éterických olejov • 100% biologicky odbúravateľný • K dispozícii: 1 liter

Dodatočné parametre

Kategória: Drogéria
Hmotnosť: 1 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 1.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: „Kyselina citrónová 15-30%Rastlinný alkohol (etanol) 5–15%Voda, vírená až do 100% “
Príprava: Odstraňovač vodného kameňa je možné efektívne použiť všade tam, kde dochádza k silnému vápenateniu, na armatúrach, dlaždiciach, toaletách, kastróloch, kávovaroch, práčkach atď. Používajte neriedené: Pri armatúrach, obkladačkách, toaletách - tam, kde sa odstraňovač vodného kameňa nedá zahriať - nechajte pôsobiť niekoľko minút, v závislosti od vrstvy vápna, potom dôkladne opláchnite čistou vodou. Použitie zriedené: V hrncoch a na strojové odvápnenie - kde je možné kyselinu zahriať, a preto je účinnejšia. Kanvica: zohrejte približne 100 ml na 0,5 litra vody na približne 60 ° C, nechajte pôsobiť 20 až 30 minút a dobre opláchnite. Kávovar: do zásobníka na vodu v kávovare pridajte 200 ml odvápňovacieho prostriedku a 800 ml vody. Corresp. Odvápnite podľa pokynov na použitie zariadenia. Následný beh s čistou vodou je úplne nevyhnutný - kým nie je voda čistá. 4,5 kg práčka: Vložte 1 liter odstraňovača vodného kameňa do cyklu 60 ° C hlavného prania bez bielizne. Spustite prací cyklus a vyčistite filter na vlákna. Umývačka riadu: Pridajte 1 liter odvápňovacieho prostriedku do hlavného umývacieho cyklu najdlhšieho umývacieho cyklu (po predumytí!) - s riadom alebo bez riadu. Nechajte program bežať až do konca.
Bezpečnostné pokyny: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si nádobu alebo štítok. Držte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre / sluchu. Ak príde do kontaktu s očami: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak je to možné, vyberte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Zneškodnite obsah / obal v súlade s miestnymi / národnými predpismi.
Nebezpečné látky: nebezpečný pre zdravie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz