Gél na pranie vlna a hodváb 1l SONETT

Kód: 154504
VEGAN
Značka: SONETT
8,79 € / ks 8,79 € / 1 l
Skladom
Určené pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SONETT Olivový prací gél na vlnu a hodváb Sensitive 1 l
Vlastnosti
  • na vlnu, hodváb a jemné vlákna pre ručné pranie
  • tiež pre prášku v práčke pri nižších teplotách do 40 ° C
  • oživuje farby a vyhladzuje vlákna
  • špeciálne zloženie nedráždiť ani tú najcitlivejšiu liečbu a vykonať náchylnú k alergiám
Zloženie
INCI: Aqua, draselné mydlo *, alkylpolyglukosid C8 - C16 (kokosový glukozid), alkohol, sodný / citrát draselný *
* certifikát ekologicky pestujú
Zvláštnosti
produktu Kvalitný lisovaný olivový olej JE V tomto produkte spracovávanie na mydlo, ktynistruáúce OP vášvávaný na mydlo, ktoréúce následne premasťujúce účinky na textílie z vlny a hodvábu. Za pomoci cukrového tenzidu vzniká jemný prací prostriedok na báze mydla; tento prostriedok je aj u tvrdej vody ľahko použiteľný a zachováva si všetky dobré vlastnosti.
Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
OLIVOVÉ MYDLO: z olivových hájov stredomorskej oblasti Talianska, Španielska a Grécka po predchádzajúcich plodoch, z ktorých sa mechanicky odlišujú, ako je lisovanie a odstreďovanie, získava olivový olej v ekologickej. Zmydelnený olej tvorí hlavnú súčasť Olivového pracieho prostriedku na vlnu a hodváb. Olivový olej je najlepšia olejová surovina pre jemné mydlo s následným premasťovacím účinkom. Jeho vyvážené zloženie mastných kyselín, jeho liečivý, harmonizujúci účinok na srdce a päťkrát a pozoruhodný vývoj olivovníka v sedemročnom rytme, ktorý predstavuje zvláštny vzťah toht.

MYDLO Z REPKOVÉHO OLEJA: repkový olej zmydelnený lúhom draselným slúži na prípravu čistiacej schopnosti. Repka patrí popri ľanu a slnečnici k niekoľkým málo olejninám, ktoré sú v našej miernej stredoeurópskej klíme pestované pre získavanie oleja, a to aj v ekologickej kvalite.
ETANOL: získava sa kvasením škrobnatých rastlín ako kukurice a zemiakov. Etanol pomáha udržiavať mydlo v tekutom stave a súčasne súčasne účinne využívať zdroj tuky.

CUKROVÉ ZMÁČADLO: cukor, škrob a kokosový tuk sú suroviny na získanie použitého cukrového tenzidu. Podiel cukrového tenzidu je takým spôsobom prispôsobený obsahu mydla v pracom prostriedku, aby slúžil na to, že bude vápenaté mydlo tvoriace sa pri tvrdej vode udržiavanej v jemnom rozptýlení na práni.
Biologické odbúravanie
Mydlo z rastlinných olejov má tú vynikajúcu vlastnosť, že najbližšie po použití sa zlučuje s vápnikom, obsiahnuté vždy v odpadovej vode, na vápenaté mydlo. Tým sa počas niekoľkých málo hodín neutralizuje aktívny povrchový účinok napádajúci živé organizmy (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je potom mikroorganizmy zo 100% rozštiepené na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Etanol možno bez obmedzenia miešať s vodou, a počas niekoľkých hodín sa preto opäť začína do prírodného kolobehu. Pri procese výroby cukrových zmáčadiel sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Pre mikroorganizmy je preto ľahké rýchlo a úplne tieto zmáčadla rozposlať.

 
Celý obal je recyklovateľný.
Použitie na 4,5 kg bielizne
Ručné pranie: 15 až 30 ml na 5 l vody.
Pranie v práčke: 60 až 90 ml prípravku nalejte do jedného zásobníka. NENALIEVAJTE PRIAMO NA SUCHÚ BIELIZEŇ.

 
Na čo si dať pozor
Za teplôt pod 10 ° C sa produkt mení a trochu hustne a zakaľuje sa, čo za teplo, resp. po miernom pretrepaní opäť zmizne.


Zásady ekologickej drogérie SONETT
Výrobky sú 100% odbúrateľné, v ráde hodiny až dni sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonet odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett je pridaná zmes energeticky silných bylín a esencií drahých kameňov a kovov. Sonet je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Balenie obsahuje: 1 l


Dodatočné parametre

Kategória: Pranie
Hmotnosť: 1 kg
Vegan: ÁNO
Vegetarian: ÁNO
Obsah: 1.0
Krajina pôvodu: Nemecko
Prísady: „Mydlo z olivového oleja, z certifikovaného ekologického pestovania / organicko-dynamického pestovania 15–30%Cukorová povrchovo aktívna látka 5–15%Mydlo vyrobené z repkového / slnečnicového oleja z kontrolovaných bio. Kultivácia 1–5%Rastlinný alkohol (etanol) 1–5% Citrát <1%Voda, vírená až do 100% “
Príprava: Na jemné prádlo, vlnu a hodváb do 40 ° C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz